2+1 OKAZION VETEM KETE MUAJ

Pershkrimi

APARTAMENT ME 2 DHOMA GJUMI, TEPER I REHATSHEM. SHITET I MOBILUAR. PLANIMETRI E PERKRYER ME SALLON TE BOLLSHEM DHE DY TUALETE ME DRITARE. APARTAMENTI KA KONDICIONER DHE SISTEM NGROHJE ME PELET. GUZHINA E GATIMIT KA PJANURE EDHE FURRE AKOMA BRENDA GARANCISE PASI JANE BLERE TE REJA. KA PLLAKA CILESORE DHE DRITARE TE REJA (TE VENDOSURA PARA NJE VITI). MURI I DHOMAVE TE GJUMIT ESHTE VESHUR ME KAPOT DHE APARTAMENTI ESHTE I SAPOLYER ME BOJRA DEKORATIVE. SIPERFAQJA NETO, NE TAPI: 100.5 M². SIPERFAQJA TOTALE 110 M². SHITET ME KETE CMIM VETEM KETE MUAJ SEPSE FAMILJA PO TRANSFEROHET. NDODHET NE KATIN E SHTATE NGA TOKA, NE PALLAT TE RI 10-KATESH. PER ME TEPER INFORMACION OSE PER TA PARE VEND LUTEMI TE TELEFONONI NE NR. 0689003964 ose 0682089917.

Te dhena te tjera

 •   Kondicioner  
 •   Sistem ngrohjeje  
 •   Ballkon  
 •   Ashensor  
 •   Dere e blinduar  
 •   Mobilje Guzhine  
 •   Pallat i RI  
 •   Izolim termik  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 2+1 I RI I MOBILUAR  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 124m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 75000

 • 3+1 NE BULEVARD KATI I KATERT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 91.5m2

  Tualete 1

  KondicionerBallkon

  Detajet 55000

 • 2+1 I RI DHE I MOBILUAR KATI I 6 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 85m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 51000

 • VILE 3-KATESHE SUPER PRONE 

  Shitet

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 393.3m2

  Tualete 2

  Sistem ngrohjejeBallkonKaldajeParkingVerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 410000

 • 1+1 I MOBILUAR ME ARKITEKT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 87m2

  Tualete 1

  KondicionerTVPjatalareseBallkonAshensor

  Detajet 46000

 • 2+1 OKAZION I MOBILUAR në TIRANE 

  Shitet

  TIRANE

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 88m2

  Tualete 1

  Detajet 900 €/m² 

Cmimi : 55.000

Me hipoteke

Adresa: Shkolla Bardhyl Popa, L. Qamil Guranjaku

Lloj i prones: Shitet

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   110 m2  

Tualet: 2

Nr i dhomave: 3

Kati: 7

 Print version

Download PDF

    Postuar nga