3+1 NE BULEVARD KATI I KATERT

Pershkrimi

APARTAMENTI 3+1 NDODHET NE QENDER TE QYTETIT, BUZE BULEVARDIT KRYESOR NE KATIN E KATERT. APARTAMENTI NDODHET NE PALLAT TE VJETER POR ESHTE TOTALISHT I RIKONSTRUKTUAR ME PUNIME CILESORE. KA ANEKS GATIMI DHE NGRENIE TE NDARE NGA AMBIENTET E TJERA. DRITARET JANE TE PAJISURA ME GRILA DHE KA KONDICIONER NE SALLON E NE DHOME. KORIDORI ESHTE I DEKORUAR ME TAVAN TE VARUR. TARACES SAPO I ESHTE BERE IZOLIM I RI DHE KA TE VENDOSUR NE TE NJE DEPOZITE UJI . SHITET ME MOBILJE 55 000 EURO. FALE POZICIONIT QE KA, KJO PRONE MUND TE PERDORET PER BANIM OSE EDHE PER ZYRA. KA DOKUMENT TE RREGULLT PRONESIE DHE ESHTE I RIVLERESUAR. PER ME TEPER INFORMACION OSE PER TA PARE NE VEND, LUTEMI TE NA KONTAKTONI NE NR. 0682089917.

Te dhena te tjera

 •   Kondicioner  
 •   Ballkon  
 •   Dere e blinduar  
 •   Mobilje Guzhine  
 •   Pallat i Vjeter  
 •   Depozite Uji  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 2+1 OKAZION NE BULEVARD KATI I 4 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Tualete 1

  Kondicioner

  Detajet 4400000 Leke

 • 1+1 I RI PRANE AMBULANCES QENDRORE 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 83m2

  Tualete 1

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 36000

 • 1+1 i RI i MOBILUAR 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 64m2

  Tualete 1

  BallkonAshensor

  Detajet 49900

 • 1+1 me QIRA super cilesor 

  Jepet me qera

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 75m2

  Tualete 1

  KondicionerTVAshensor

  Detajet 250

 • SUPER APARTAMENT I MOBILUAR OKAZION 

  Shitet

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Tualete 2

  KondicionerTVSistem ngrohjejeBallkonAshensorKaldaje

  Detajet 105000 $

 • 2 APARTAMENTE 1+1 BALLE PER BALLE  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Tualete 1

  Ballkon

  Detajet 3100000 Leke 

Cmimi : 55.000

Me hipoteke

Adresa: Buze bulevardit te Elbasanit

Lloj i prones: Shitet

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   91.5 m2  

Tualet: 1

Nr i dhomave: 4

Kati: 4

 Print version

Download PDF

    Postuar nga