3+1 NE BULEVARD KATI I KATERT

Pershkrimi

APARTAMENTI 3+1 NDODHET NE QENDER TE QYTETIT, BUZE BULEVARDIT KRYESOR NE KATIN E KATERT. APARTAMENTI NDODHET NE PALLAT TE VJETER POR ESHTE TOTALISHT I RIKONSTRUKTUAR ME PUNIME CILESORE. KA ANEKS GATIMI DHE NGRENIE TE NDARE NGA AMBIENTET E TJERA. DRITARET JANE TE PAJISURA ME GRILA DHE KA KONDICIONER NE SALLON E NE DHOME. KORIDORI ESHTE I DEKORUAR ME TAVAN TE VARUR. TARACES SAPO I ESHTE BERE IZOLIM I RI DHE KA TE VENDOSUR NE TE NJE DEPOZITE UJI . SHITET ME MOBILJE 55 000 EURO. FALE POZICIONIT QE KA, KJO PRONE MUND TE PERDORET PER BANIM OSE EDHE PER ZYRA. KA DOKUMENT TE RREGULLT PRONESIE DHE ESHTE I RIVLERESUAR. PER ME TEPER INFORMACION OSE PER TA PARE NE VEND, LUTEMI TE NA KONTAKTONI NE NR. 0682089917.

Te dhena te tjera

 •   Kondicioner  
 •   Ballkon  
 •   Dere e blinduar  
 •   Mobilje Guzhine  
 •   Pallat i Vjeter  
 •   Depozite Uji  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 1+1 KATI I KATERT I SAPO RIKONSTRUKTUAR 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Tualete 1

  Detajet 2800000 Leke

 • OKAZIONE NE KOMPLEKSIN DOKO / APARTAMENTET ME TE MIRA NE TREG 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 1m2

  Tualete 2

  Sistem ngrohjejeBallkonAshensorKaldajeParking

  Detajet 500 €/m²

 • 2+1 I VOGEL IDEAL / KURSE SHUME- JETO MIRE 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 77m2

  Tualete 2

  Ballkon

  Detajet 4200000 Leke

 • 1+1 I RREGULLUAR KATI I 4 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 54m2

  Tualete 1

  Detajet 2500000 Leke

 • 1+1 AFER UNIVERSITETIT KATI I KATERT  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 55m2

  Tualete 1

  Ballkon

  Detajet 2800000 Leke

 • 2+1+MOBILJE SUPER APARTAMENT OKAZION 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 96m2

  Tualete 2

  KondicionerSistem ngrohjejeBallkonAshensorKaldaje

  Detajet 57000 

Cmimi : 55.000

Me hipoteke

Adresa: Buze bulevardit te Elbasanit

Lloj i prones: Shitet

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   91.5 m2  

Tualet: 1

Nr i dhomave: 4

Kati: 4

 Print version

Download PDF

    Postuar nga