VILE 3-KATESHE SUPER PRONE

Pershkrimi

Vila eshte trekateshe me bodrum dhe ndodhet ne NSHU, Elbasan. Kati i pare eshte ne formen e dyqanit, i pajisur ky i fundit me tualet dhe i shtruar me pllaka cilesore. Ne katit e dyte banese ndodhen ambientet e dites si guzhina, salloni dhe nje tualet. Ne katin e trete ndodhen 3 dhoma gjumi dhe nje tjeter tualet. Banesa ka sistem ngrohje me kalorifere te montuar ne secilin ambient. Bodrumi sherben si parkim per makinat, depo si dhe per vendosjen e pajisjeve te sherbimit sic jane depozita e ujit dhe pompa perkatese. Ndertesa eshte ndertuar sipas standarteve te ndertimit ne fuqi dhe me nje investim serioz per krijimin e kushteve te perkryera per banim. Arkitektura e nderteses eshte bashkekohore. Ajo eshte e re dhe e pabanuar. Cdo meter katror vertetohet me dokument pronesie. Sipas ketij te fundit toka eshte 348.2 m2, Bodrumi 75.9 m2, kati i pare 88.7 m2, kati i dyte 114.3 dhe kati i trete gjithashtu, 114.3 m2. Per me teper informacion lutemi te na kontaktoni ne nr. e tel. 0682089917.

Te dhena te tjera

 •   Sistem ngrohjeje  
 •   Ballkon  
 •   Kaldaje  
 •   Parking  
 •   Verande  
 •   Kopesht  
 •   Rrethim me mur  
 •   Depo  
 •   Depozite Uji  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 2+1 OKAZION NE BULEVARD KATI I 4 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Tualete 1

  Kondicioner

  Detajet 4400000 Leke

 • 1+1 I RI PRANE AMBULANCES QENDRORE 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 83m2

  Tualete 1

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 36000

 • 1+1 i RI i MOBILUAR 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 64m2

  Tualete 1

  BallkonAshensor

  Detajet 49900

 • 1+1 me QIRA super cilesor 

  Jepet me qera

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 75m2

  Tualete 1

  KondicionerTVAshensor

  Detajet 250

 • SUPER APARTAMENT I MOBILUAR OKAZION 

  Shitet

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Tualete 2

  KondicionerTVSistem ngrohjejeBallkonAshensorKaldaje

  Detajet 105000 $

 • 2 APARTAMENTE 1+1 BALLE PER BALLE  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Tualete 1

  Ballkon

  Detajet 3100000 Leke 

Cmimi : 410.000

Me hipoteke

Adresa: NSHU, ELBASAN

Lloj i prones: Shitet

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: Shqiperi

Qyteti: Elbasan

Siperfaqja:   393.3 m2  

Tualet: 2

Nr i dhomave: 5

 Print version

Download PDF

    Postuar nga