VILE 3-KATESHE SUPER PRONE

Pershkrimi

Vila eshte trekateshe me bodrum dhe ndodhet ne NSHU, Elbasan. Kati i pare eshte ne formen e dyqanit, i pajisur ky i fundit me tualet dhe i shtruar me pllaka cilesore. Ne katit e dyte banese ndodhen ambientet e dites si guzhina, salloni dhe nje tualet. Ne katin e trete ndodhen 3 dhoma gjumi dhe nje tjeter tualet. Banesa ka sistem ngrohje me kalorifere te montuar ne secilin ambient. Bodrumi sherben si parkim per makinat, depo si dhe per vendosjen e pajisjeve te sherbimit sic jane depozita e ujit dhe pompa perkatese. Ndertesa eshte ndertuar sipas standarteve te ndertimit ne fuqi dhe me nje investim serioz per krijimin e kushteve te perkryera per banim. Arkitektura e nderteses eshte bashkekohore. Ajo eshte e re dhe e pabanuar. Cdo meter katror vertetohet me dokument pronesie. Sipas ketij te fundit toka eshte 348.2 m2, Bodrumi 75.9 m2, kati i pare 88.7 m2, kati i dyte 114.3 dhe kati i trete gjithashtu, 114.3 m2. Per me teper informacion lutemi te na kontaktoni ne nr. e tel. 0682089917.

Te dhena te tjera

 •   Sistem ngrohjeje  
 •   Ballkon  
 •   Kaldaje  
 •   Parking  
 •   Verande  
 •   Kopesht  
 •   Rrethim me mur  
 •   Depo  
 •   Depozite Uji  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 1+1 KATI I KATERT I SAPO RIKONSTRUKTUAR 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Tualete 1

  Detajet 2800000 Leke

 • OKAZIONE NE KOMPLEKSIN DOKO / APARTAMENTET ME TE MIRA NE TREG 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 1m2

  Tualete 2

  Sistem ngrohjejeBallkonAshensorKaldajeParking

  Detajet 500 €/m²

 • 2+1 I VOGEL IDEAL / KURSE SHUME- JETO MIRE 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 77m2

  Tualete 2

  Ballkon

  Detajet 4200000 Leke

 • 1+1 I RREGULLUAR KATI I 4 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 54m2

  Tualete 1

  Detajet 2500000 Leke

 • 1+1 AFER UNIVERSITETIT KATI I KATERT  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 55m2

  Tualete 1

  Ballkon

  Detajet 2800000 Leke

 • 2+1+MOBILJE SUPER APARTAMENT OKAZION 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 96m2

  Tualete 2

  KondicionerSistem ngrohjejeBallkonAshensorKaldaje

  Detajet 57000 

Cmimi : 410.000

Me hipoteke

Adresa: NSHU, ELBASAN

Lloj i prones: Shitet

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: Shqiperi

Qyteti: Elbasan

Siperfaqja:   393.3 m2  

Tualet: 2

Nr i dhomave: 5

 Print version

Download PDF

    Postuar nga