3+1 I PAPERSERITSHEM KATI I 3

Pershkrimi

KY APARTAMENT 3+1 NDODHET NE QENDER TE ELBASANIT DHE ESHTE NE KATIN E TRETE NGA TOKA. TEPER I BOLLSHEM NE SIPERFAQE DHE ME AMBIENTE DITE DHE NATE TE NDARA DHE ORGANIZUARA MIRE. APARTAMENTI KA SALLON DHE GUZHINE 65 M2, 3 DHOMA GJUMI, 2 TUALETE, KORIDOR TE GJERE NE HYRJE SI DHE BALLKONE PER SECILIN AMBIENT. PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI TE NA KONTAKTONI NE NR. 0689014553 / 0689014553

Te dhena te tjera


Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 2+1 OKAZION NE BULEVARD KATI I 4 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Tualete 1

  Kondicioner

  Detajet 4400000 Leke

 • 1+1 I RI PRANE AMBULANCES QENDRORE 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 83m2

  Tualete 1

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 36000

 • 1+1 i RI i MOBILUAR 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 64m2

  Tualete 1

  BallkonAshensor

  Detajet 49900

 • 1+1 me QIRA super cilesor 

  Jepet me qera

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 75m2

  Tualete 1

  KondicionerTVAshensor

  Detajet 250

 • SUPER APARTAMENT I MOBILUAR OKAZION 

  Shitet

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Tualete 2

  KondicionerTVSistem ngrohjejeBallkonAshensorKaldaje

  Detajet 105000 $

 • 2 APARTAMENTE 1+1 BALLE PER BALLE  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Tualete 1

  Ballkon

  Detajet 3100000 Leke 

Cmimi : 85.000

Me hipoteke

Adresa: KRYQEZIMI PRANE NEPTUNIT, PALLATI KU NDODHET KORALI (dyqani i peshkut)

Lloj i prones: Shitet

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   152 m2  

Tualet: 2

Nr i dhomave: 4

Kati: 3

 Print version

Download PDF

    Postuar nga