3+1 I PAPERSERITSHEM KATI I 3

Pershkrimi

KY APARTAMENT 3+1 NDODHET NE QENDER TE ELBASANIT DHE ESHTE NE KATIN E TRETE NGA TOKA. TEPER I BOLLSHEM NE SIPERFAQE DHE ME AMBIENTE DITE DHE NATE TE NDARA DHE ORGANIZUARA MIRE. APARTAMENTI KA SALLON DHE GUZHINE 65 M2, 3 DHOMA GJUMI, 2 TUALETE, KORIDOR TE GJERE NE HYRJE SI DHE BALLKONE PER SECILIN AMBIENT. PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI TE NA KONTAKTONI NE NR. 0689014553 / 0689014553

Te dhena te tjera


Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 1+1 KATI I KATERT I SAPO RIKONSTRUKTUAR 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Tualete 1

  Detajet 2800000 Leke

 • OKAZIONE NE KOMPLEKSIN DOKO / APARTAMENTET ME TE MIRA NE TREG 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 1m2

  Tualete 2

  Sistem ngrohjejeBallkonAshensorKaldajeParking

  Detajet 500 €/m²

 • 2+1 I VOGEL IDEAL / KURSE SHUME- JETO MIRE 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 77m2

  Tualete 2

  Ballkon

  Detajet 4200000 Leke

 • 1+1 I RREGULLUAR KATI I 4 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 54m2

  Tualete 1

  Detajet 2500000 Leke

 • 1+1 AFER UNIVERSITETIT KATI I KATERT  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 55m2

  Tualete 1

  Ballkon

  Detajet 2800000 Leke

 • 2+1+MOBILJE SUPER APARTAMENT OKAZION 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 96m2

  Tualete 2

  KondicionerSistem ngrohjejeBallkonAshensorKaldaje

  Detajet 57000 

Cmimi : 85.000

Me hipoteke

Adresa: KRYQEZIMI PRANE NEPTUNIT, PALLATI KU NDODHET KORALI (dyqani i peshkut)

Lloj i prones: Shitet

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   152 m2  

Tualet: 2

Nr i dhomave: 4

Kati: 3

 Print version

Download PDF

    Postuar nga