OKAZIONE NE KOMPLEKSIN DOKO / APARTAMENTET ME TE MIRA NE TREG

Pershkrimi

AGJENSIA JONE KA EKSKLUZIVITETIN PER SHITJEN E APARTAMENTEVE TE FUNDIT NE KOMPELKSIN "DOKO". Apartamente ne Katin e peste dhe te gjashte banim me perkatesisht 125 m2; 120 m2; 113 m2; 110 m2; 82 m2; dhe 70 m2. APARTAMENTET JANE TE TIPIT 2+1 DHE 1+1. CMIMI OKAZION 500 EURO/M2: CILESI MAKSIMALE SI ASKUND TJETER NE ELBASAN. TE GJITHA APARTAMENTET KANE SISTEM NGOHJE NE DYSHEME ME KALDAJE TE MONTUAR INDIVIDUALE, DRITARE TERMIKE, DYER CILESORE, MURE TE PATINUARA, ETJ. KEMI, PERVEC APARTAMENTEVE, GARAZHE DHE DYQANE ME CMIME TEPER KONKURUSE. MOS NGURONI TE NA KONTKTONI NE NUMRIN 00355 68 20 89 917. DO TE JEMI PRANE KOMPLEKSIT DOKO CDO DITE, NGA ORA 8:30 DERI 12:00.

Te dhena te tjera

 •   Sistem ngrohjeje  
 •   Ballkon  
 •   Ashensor  
 •   Kaldaje  
 •   Parking  
 •   Dere e blinduar  
 •   Pallat i RI  
 •   Depozite Uji  
 •   Izolim termik  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 2+1 OKAZION NE BULEVARD KATI I 4 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Tualete 1

  Kondicioner

  Detajet 4400000 Leke

 • 1+1 I RI PRANE AMBULANCES QENDRORE 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 83m2

  Tualete 1

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 36000

 • 1+1 i RI i MOBILUAR 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 64m2

  Tualete 1

  BallkonAshensor

  Detajet 49900

 • 1+1 me QIRA super cilesor 

  Jepet me qera

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 75m2

  Tualete 1

  KondicionerTVAshensor

  Detajet 250

 • SUPER APARTAMENT I MOBILUAR OKAZION 

  Shitet

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Tualete 2

  KondicionerTVSistem ngrohjejeBallkonAshensorKaldaje

  Detajet 105000 $

 • 2 APARTAMENTE 1+1 BALLE PER BALLE  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Tualete 1

  Ballkon

  Detajet 3100000 Leke 

Cmimi : 500 €/m² 550 €/m²

Me hipoteke

Adresa: Kryqezimi i KISHES KATOLIKE

Lloj i prones: Shitet

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   1 m2  

Tualet: 2

Nr i dhomave: 3

Kati: 5

 Print version

Download PDF

    Postuar nga