OKAZIONE NE KOMPLEKSIN DOKO / APARTAMENTET ME TE MIRA NE TREG

Pershkrimi

AGJENSIA JONE KA EKSKLUZIVITETIN PER SHITJEN E APARTAMENTEVE TE FUNDIT NE KOMPELKSIN "DOKO". Apartamente ne Katin e peste dhe te gjashte banim me perkatesisht 125 m2; 120 m2; 113 m2; 110 m2; 82 m2; dhe 70 m2. APARTAMENTET JANE TE TIPIT 2+1 DHE 1+1. CMIMI OKAZION 500 EURO/M2: CILESI MAKSIMALE SI ASKUND TJETER NE ELBASAN. TE GJITHA APARTAMENTET KANE SISTEM NGOHJE NE DYSHEME ME KALDAJE TE MONTUAR INDIVIDUALE, DRITARE TERMIKE, DYER CILESORE, MURE TE PATINUARA, ETJ. KEMI, PERVEC APARTAMENTEVE, GARAZHE DHE DYQANE ME CMIME TEPER KONKURUSE. MOS NGURONI TE NA KONTKTONI NE NUMRIN 00355 68 20 89 917. DO TE JEMI PRANE KOMPLEKSIT DOKO CDO DITE, NGA ORA 8:30 DERI 12:00.

Te dhena te tjera

 •   Sistem ngrohjeje  
 •   Ballkon  
 •   Ashensor  
 •   Kaldaje  
 •   Parking  
 •   Dere e blinduar  
 •   Pallat i RI  
 •   Depozite Uji  
 •   Izolim termik  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 3+1 I PAPERSERITSHEM KATI I 3 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 152m2

  Tualete 2

  Detajet 85000

 • 1+1 KATI I KATERT I SAPO RIKONSTRUKTUAR 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Tualete 1

  Detajet 2800000 Leke

 • 2+1 I VOGEL IDEAL / KURSE SHUME- JETO MIRE 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 77m2

  Tualete 2

  Ballkon

  Detajet 4200000 Leke

 • 1+1 I RREGULLUAR KATI I 4 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 54m2

  Tualete 1

  Detajet 2500000 Leke

 • 1+1 AFER UNIVERSITETIT KATI I KATERT  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 55m2

  Tualete 1

  Ballkon

  Detajet 2800000 Leke

 • 2+1+MOBILJE SUPER APARTAMENT OKAZION 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 96m2

  Tualete 2

  KondicionerSistem ngrohjejeBallkonAshensorKaldaje

  Detajet 57000



 

Cmimi : 500 €/m² 550 €/m²

Me hipoteke

Adresa: Kryqezimi i KISHES KATOLIKE

Lloj i prones: Shitet

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   1 m2  

Tualet: 2

Nr i dhomave: 3

Kati: 5

 Print version

Download PDF

    Postuar nga