KOMPLEKSI DOKO APARTAMENTET ME TE MIRA NE TREG

Pershkrimi

AGJENSIA JONE KA EKSKLUZIVITETIN PER SHITJEN E APARTAMENTEVE TE FUNDIT NE KOMPELKSIN DOKO. PRONARE TE KETYRE APARTAMENTEVE JANE ISH-PRONARET E TRUALLIT NE TE CILIN ESHTE NDERTUAR PALLATI. KEMI, PERVEC APARTAMENTEVE, GARAZHE DHE DYQANE ME CMIME TEPER KONKURUSE. MOS NGURONI TE NA KONTKTONI. DO TE JEMI PRANE KOMPLEKSIT DOKO CDO DITE, NGA ORA 8:30 DERI 12:30.

Te dhena te tjera

 •   Sistem ngrohjeje  
 •   Ballkon  
 •   Ashensor  
 •   Kaldaje  
 •   Parking  
 •   Dere e blinduar  
 •   Pallat i RI  
 •   Depozite Uji  
 •   Izolim termik  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • VILE 3-KATESHE SUPER PRONE 

  Shitet

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 393.3m2

  Tualete 2

  Sistem ngrohjejeBallkonKaldajeParkingVerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 410000

 • 1+1 I MOBILUAR ME ARKITEKT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 87m2

  Tualete 1

  KondicionerTVPjatalareseBallkonAshensor

  Detajet 46000

 • 2+1 OKAZION I MOBILUAR në TIRANE 

  Shitet

  TIRANE

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 88m2

  Tualete 1

  Detajet 900 €/m²

 • 3+1 I PAPERSERITSHEM KATI I 3 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 152m2

  Tualete 2

  Detajet 85000

 • 1+1 KATI I KATERT I SAPO RIKONSTRUKTUAR 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Tualete 1

  Detajet 2800000 Leke

 • 2+1 I VOGEL IDEAL / KURSE SHUME- JETO MIRE 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 77m2

  Tualete 2

  Ballkon

  Detajet 4200000 Leke 

Me hipoteke

Adresa: Kryqezimi i KISHES KATOLIKE

Lloj i prones: Shitet

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   1 m2  

Tualet: 2

Nr i dhomave: 3

Kati: 5

 Print version

Download PDF

    Postuar nga