BANESE NJEKATESHE AFER UNIVERSITETIT

Pershkrimi

BANESA 111 M2 ESHTE NJEKATESHE DHE NDODHET SHUME PRANE GODINES QENDRORE TE UNIVERSITETIT ALEKSANDER XHUVANI. ESHTE E NGRITUR NGA TOKA ME TRE KEMBE SHKALLE DHE ESHTE AKTUALISHT E MBULUAR ME SOLETE. BANESA ESHTE E DHENE ME QIRA DHE E KOMPLETUAR PER STUDENTE. KA NE PERDORIM 210 M2 TOKE TE MBJELLE ME PEME FRUTORE DHE TE RRETHUAR ME MUR. BANESA ESHTE E PAJISUR ME DEPO E CILA NDODHETNE NJE CEP TE KOPSHTIT SI DHE ME GARAZHD PER FUTJEN E MAKINES. SHITET 7 MILJON LEKE TE REJA (CMIM I DISKUTUESHEM). PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI TE NA KONTAKTONI NE NUMRIN 0689014553 OSE 0682089917.

Te dhena te tjera

 •   Parking  
 •   Kopesht  
 •   Rrethim me mur  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • LOKAL + 2 KATE BANESE NE BULEVARD 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Vile + Toke

  Siperfaqja 296m2

  Tualete 2

  KondicionerSistem ngrohjejeKaldajeVerandeRrethim me mur

  Detajet 299000

 • SUPER OKAZION BANESE NE ZEMER TE KALASE 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Vile + Toke

  Siperfaqja 159m2

  Tualete 2

  KondicionerTVParkingVerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 76000

 • VILE 4 KATESHE LIBRAZHD QENDER 

  Shitet

  LIBRAZHD

  Tipi i prones Vile + Toke

  Siperfaqja 550m2

  KondicionerBallkonParkingRrethim me mur

  Detajet 500000

 • URGJENTE OKAZION VILE + TOKE 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Vile + Toke

  Siperfaqja 163m2

  Tualete 1

  VerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 58000

 • J. ME QIRA BANESE 1 KAT ME KOPESHT 

  Shitet ose jepet me qera

  ELBASAN

  Tipi i prones Vile + Toke

  Tualete 1

  ParkingVerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 200 €/muaj

 • jepet me qira BANESE ME KOPESHT 

  Jepet me qera

  ELBASAN

  Tipi i prones Vile + Toke

  Siperfaqja 130m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonParkingVerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 20000 Leke/muaj 

Cmimi : 7.000.000 Leke

Me hipoteke

Adresa: SHUME PRANE UNIVERSITETIT ALEKSANDER XHUVANI

Lloj i prones: Shitet

Tipi i prones:   Vile + Toke  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   111 m2  

Tualet: 1

Nr i dhomave: 3

 Print version

Download PDF

    Postuar nga