2+1 I VOGEL IDEAL / KURSE SHUME- JETO MIRE

Pershkrimi

APARTAMENTI 2+1 NDODHET NE KATIN E KATERT TE NJE PALLATI TE RI DHE ESHTE ME DY TUALETE. APARTAMENTI ESHTE I KOMPLETUAR ME DYER DHE DRITARE DURALUMINI. ORIENTIMI I GJITHI NGA PERENDIMI BEN QE APARTAMENTI TE KETE DRITE DIELLI DERI MBASDITE VONE. PALLATI NDODHET BUZE RRUGES KRYESORE QE TE CON TEK KRYQEZIMI I CERRIKUT. APARTAMENTI KA SALLON TE BOLLSHEM DHE DHOMA TE RREGULLTA DREJTKENDORE TE CILAT MUND TE MOBILOHEN SHUME LEHTE. CMIMI 42 MILJON LEKE, I DISKUTUESHEM. PER TA PARE NE VEND, LUTEMI TE NA KONTAKTONI NE NR. 0689014553 OSE 0682089917.

Te dhena te tjera

 •   Ballkon  
 •   Dere e blinduar  
 •   Pallat i RI  

Gallery


Prona te tjera ne kete kategori

 • 2+1 I RI I MOBILUAR  

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 124m2

  Tualete 2

  KondicionerBallkonAshensor

  Detajet 75000

 • 3+1 NE BULEVARD KATI I KATERT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 91.5m2

  Tualete 1

  KondicionerBallkon

  Detajet 55000

 • VILE 3-KATESHE SUPER PRONE 

  Shitet

  Elbasan

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 393.3m2

  Tualete 2

  Sistem ngrohjejeBallkonKaldajeParkingVerandeKopeshtRrethim me mur

  Detajet 410000

 • 1+1 I MOBILUAR ME ARKITEKT 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 87m2

  Tualete 1

  KondicionerTVPjatalareseBallkonAshensor

  Detajet 46000

 • 2+1 OKAZION I MOBILUAR në TIRANE 

  Shitet

  TIRANE

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 88m2

  Tualete 1

  Detajet 900 €/m²

 • 3+1 I PAPERSERITSHEM KATI I 3 

  Shitet

  ELBASAN

  Tipi i prones Apartament

  Siperfaqja 152m2

  Tualete 2

  Detajet 85000 

Cmimi : 4.200.000 Leke

Me hipoteke

Adresa: 30 metra larg Kryqezimit te Cerrikut; NE RRUGEN KRYESORE

Lloj i prones: Shitet

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   77 m2  

Tualet: 2

Nr i dhomave: 3

Kati: 4

 Print version

Download PDF

    Postuar nga