2+1 I RI I MOBILUAR


Cmimi : 75.000

Me hipoteke

Adresa: PRANE KISHES KATOLIKE

Lloj i prones:   Shitet  

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   124 m2  

Tualet: 2

Nr i dhomave: 3

Kati: 6

Pershkrimi

APARTAMENTI NDODHET NE KATIN E GJASHTE TE NJE PALLATI TE RI, SHUME PRANE KISHES KATOLIKE DHE PARKUT RINIA. KA DY DHOMA GJUMI, DY TUALETE ME NGA NJE BOLIER SECILI, SALLON TE BOLLSHEM, MOBILIM MODERN, BALLKON, KONDICIONER, PUNIME DEKORI SHUME CILESORE E ESTETIKE, ETJ. PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI TE NA KONTAKTONI.

Te dhena te tjera


Gallery
00355 68 90 14 553 (vod. club)
00355 54 24 22 29
group.3a.koncept@gmail.com
www.elbasanrealestate.com