3+1 NE BULEVARD KATI I KATERT


Cmimi : 55.000

Me hipoteke

Adresa: Buze bulevardit te Elbasanit

Lloj i prones:   Shitet  

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   91.5 m2  

Tualet: 1

Nr i dhomave: 4

Kati: 4

Pershkrimi

APARTAMENTI 3+1 NDODHET NE QENDER TE QYTETIT, BUZE BULEVARDIT KRYESOR NE KATIN E KATERT. APARTAMENTI NDODHET NE PALLAT TE VJETER POR ESHTE TOTALISHT I RIKONSTRUKTUAR ME PUNIME CILESORE. KA ANEKS GATIMI DHE NGRENIE TE NDARE NGA AMBIENTET E TJERA. DRITARET JANE TE PAJISURA ME GRILA DHE KA KONDICIONER NE SALLON E NE DHOME. KORIDORI ESHTE I DEKORUAR ME TAVAN TE VARUR. TARACES SAPO I ESHTE BERE IZOLIM I RI DHE KA TE VENDOSUR NE TE NJE DEPOZITE UJI . SHITET ME MOBILJE 55 000 EURO. FALE POZICIONIT QE KA, KJO PRONE MUND TE PERDORET PER BANIM OSE EDHE PER ZYRA. KA DOKUMENT TE RREGULLT PRONESIE DHE ESHTE I RIVLERESUAR. PER ME TEPER INFORMACION OSE PER TA PARE NE VEND, LUTEMI TE NA KONTAKTONI NE NR. 0682089917.

Te dhena te tjera


Gallery
00355 68 90 14 553 (vod. club)
00355 54 24 22 29
group.3a.koncept@gmail.com
www.elbasanrealestate.com