3+1 I PAPERSERITSHEM KATI I 3


Cmimi : 85.000

Me hipoteke

Adresa: KRYQEZIMI PRANE NEPTUNIT, PALLATI KU NDODHET KORALI (dyqani i peshkut)

Lloj i prones:   Shitet  

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   152 m2  

Tualet: 2

Nr i dhomave: 4

Kati: 3

Pershkrimi

KY APARTAMENT 3+1 NDODHET NE QENDER TE ELBASANIT DHE ESHTE NE KATIN E TRETE NGA TOKA. TEPER I BOLLSHEM NE SIPERFAQE DHE ME AMBIENTE DITE DHE NATE TE NDARA DHE ORGANIZUARA MIRE. APARTAMENTI KA SALLON DHE GUZHINE 65 M2, 3 DHOMA GJUMI, 2 TUALETE, KORIDOR TE GJERE NE HYRJE SI DHE BALLKONE PER SECILIN AMBIENT. PER ME TEPER INFORMACION LUTEMI TE NA KONTAKTONI NE NR. 0689014553 / 0689014553

Te dhena te tjera


Gallery
00355 68 90 14 553 (vod. club)
00355 54 24 22 29
group.3a.koncept@gmail.com
www.elbasanrealestate.com