OKAZIONE NE KOMPLEKSIN DOKO / APARTAMENTET ME TE MIRA NE TREG


Cmimi : 500 €/m²

Me hipoteke

Adresa: Kryqezimi i KISHES KATOLIKE

Lloj i prones:   Shitet  

Tipi i prones:   Apartament  

Shteti: SHQIPERI

Qyteti: ELBASAN

Siperfaqja:   1 m2  

Tualet: 2

Nr i dhomave: 3

Kati: 5

Pershkrimi

AGJENSIA JONE KA EKSKLUZIVITETIN PER SHITJEN E APARTAMENTEVE TE FUNDIT NE KOMPELKSIN "DOKO". Apartamente ne Katin e peste dhe te gjashte banim me perkatesisht 125 m2; 120 m2; 113 m2; 110 m2; 82 m2; dhe 70 m2. APARTAMENTET JANE TE TIPIT 2+1 DHE 1+1. CMIMI OKAZION 500 EURO/M2: CILESI MAKSIMALE SI ASKUND TJETER NE ELBASAN. TE GJITHA APARTAMENTET KANE SISTEM NGOHJE NE DYSHEME ME KALDAJE TE MONTUAR INDIVIDUALE, DRITARE TERMIKE, DYER CILESORE, MURE TE PATINUARA, ETJ. KEMI, PERVEC APARTAMENTEVE, GARAZHE DHE DYQANE ME CMIME TEPER KONKURUSE. MOS NGURONI TE NA KONTKTONI NE NUMRIN 00355 68 20 89 917. DO TE JEMI PRANE KOMPLEKSIT DOKO CDO DITE, NGA ORA 8:30 DERI 12:00.

Te dhena te tjera


Gallery
00355 68 90 14 553 (vod. club)
00355 54 24 22 29
group.3a.koncept@gmail.com
www.elbasanrealestate.com